WIRÓWKI LABORATORYJNE MPW INSTRUMENTS

WIRÓWKI MPW 54 55 56 WIRÓWKA LABORATORYJNA

WIRÓWKI MPW 54 / 55 / 56

WirówkI MPW 54, 55 oraz 56 są małymi wirówkami laboratoryjntmi przeznaczonymi do użytku ogólnego. Znajdują one zastosowanie w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych i innych. Konstrukcja wirówek została oparta na doświadczeniu firmy  MPW MED. INSTRUMENTS oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

Istnieje możliwość podłączenia wirówki do gniazda zapalniczki samochodowej 12V poprzez przetwornicę o mocy 300W. Daje to możlwość pracy w terenie i szybkiego otrzymywania wyników badań.

SZCZEGÓŁY (Karta katalogowa wirówek MPW 54/55/56)

MPW 2156 WIRÓWKA LABORATORYJNA

WIRÓWKA MPW 215

Wirówka MPW 215 jest stołową wirówką laboratoryjną przeznaczoną zwłaszcza do wyznaczania poziomu hematokrytu, a także do użytku ogólnego. Znajduje ona zastosowanie w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych i innych. Konstrukcja wirówki została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS  oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

 

CECHY:

bezobsługowy silnik indukcyjny
intuicyjny układ nastawiania parametrów wirowania
wyświetlacz LCD
regulacja RPM
regulacja czasu wirowania

 

BEZPIECZEŃSTWO:

blokada pokrywy
awaryjne otwieranie pokrywy
Produkt zgodny z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa EN-61010-1 i EN-61010-2-020

 

 

SZCZEGÓŁY (Karta katalogowa wirówki MPW 215)

WIRÓWKA MPW 223a

WIRÓWKA MPW 223a

Wirówka MPW-223a przeznaczona jest do wirowania kart żelowych. Znajduje ona zastosowanie w laboratoriach medycznych, weterynaryjnych i innych. Konstrukcja wirówek została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS  oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

WIRÓWKA MPW 223c

WIRÓWKA MPW 223c

Wirówka 223c  jest stołową wirówką laboratoryjną przeznaczoną do badań cytologicznych lub/i wirowania płytek titracyjnych. Znajduje ona zastosowanie w laboratoriach medycznych, weterynaryjnych i innych. Konstrukcja wirówek została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

WIRÓWKA MPW 223e

WIRÓWKA MPW 223e

Wirówka 223e jest stołową wirówką laboratoryjną przeznaczoną do użytku ogólnego. Znajduje one zastosowanie w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych i innych. Konstrukcja wirówek została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

WIRÓWKA MPW 223es

WIRÓWKA MPW 223es

Wirówka 223es  jest stołową wirówką laboratoryjną przeznaczoną do zastosowań w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych i innych. Konstrukcja wirówek została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

SZCZEGÓŁY (Karta katalogowa wirówek MPW 223a/c/e/es)

WIRÓWKA MPW 251

WIRÓWKA MPW 251

Wirówka MPW 251 jest uniwersalną stołową wirówką laboratoryjną przeznaczoną do użytku ogólnego. Znajduje ona zastosowanie w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych i innych. Konstrukcja wirówki została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

CECHY:

bezobsługowy silnik indukcyjny
nowoczesny układ programowania
wyświetlacz LCD
99 programów
10 charakterystyk rozpędzania/hamowania
regulacja RPM
zliczanie efektywnego czasu wirowania
regulacja czasu wirowania
tryb pracy ciągłej
praca w trybie „SHORT”
identyfikacja wirnika
automatyczne otwieranie pokrywy
efektywny system wentylacji
rejestrowanie parametrów wirowania – komputer PC (RS-232)  - opcja
wydruk parametrów wirowania – drukarka „KAWKA” – opcja
szeroka gama wirników i dodatkowego wyposażenia

BEZPIECZEŃSTWO:

sygnalizacja niewyważenia
blokada pokrywy
awaryjne otwieranie pokrywy
Produkt zgodny z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa EN-61010-1 i EN-61010-2-020

SZCZEGÓŁY (Karta katalogowa wirówki MPW 251)

WIRÓWKA MPW 260

WIRÓWKA MPW 260

Wirówka MPW 260 jest stołową wirówką laboratoryjną przeznaczoną do użytku ogólnego. Znajduje one zastosowanie w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych i innych. Konstrukcja wirówek została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

WIRÓWKA MPW 260R

WIRÓWKA MPW 260R

Wirówka MPW 260R jest stołową wirówką laboratoryjną z chłodzeniem przeznaczoną do użytku ogólnego. Znajduje ona zastosowanie w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych i innych. Konstrukcja wirówek została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

WIRÓWKA MPW 260RH

WIRÓWKA MPW 260RH

Wirówka MPW 260RH jest stołową wirówką laboratoryjną z chłodzeniem i grzaniem, przeznaczoną do użytku ogólnego. Znajduje ona zastosowanie w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych i innych. Konstrukcja wirówek została oparta na doświadczeniu firmy MPW Med. instruments oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

SZCZEGÓŁY (Karta katalogowa wirówek MPW 260/R/RH)

WIRÓWKA MPW 351e

WIRÓWKA MPW 351e

Wirówka MPW 351e jest stołową wirówką laboratoryjną przeznaczoną do użytku ogólnego. Znajduje ona zastosowanie w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych i innych. Konstrukcja wirówki została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

 

CECHY:

bezobsługowy silnik indukcyjny
intuicyjny układ nastawiania parametrów wirowania
wyświetlacz LCD
regulacja RPM
regulacja czasu wirowania
tryb pracy ciągłej
praca w trybie „SHORT”
efektywny system wentylacji
szeroka gama wirników i dodatkowego wyposażenia

 

BEZPIECZEŃSTWO:

sygnalizacja niewyważenia
blokada pokrywy
awaryjne otwieranie pokrywy
zabezpieczenie termiczne silnika
Produkt zgodny z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa
EN-61010-1 i EN-61010-2-020

SZCZEGÓŁY (Karta katalogowa wirówki MPW 351e)

WIRÓWKA MPW 352

WIRÓWKA MPW 352

Wirówka MPW 352 jest stołową wirówką laboratoryjną przeznaczoną do użytku ogólnego. Znajduje one zastosowanie w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych i innych. Konstrukcja wirówek została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

WIRÓWKA MPW 352R

WIRÓWKA MPW 352R

Wirówka MPW 352R jest stołową wirówką laboratoryjną z chłodzeniem przeznaczoną do użytku ogólnego. Znajduje one zastosowanie w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych i innych. Konstrukcja wirówek została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

WIRÓWKA MPW 352RH

WIRÓWKA MPW 352RH

Wirówki MPW 352RH jest stołową wirówką laboratoryjną z chłodzeniem i grzaniem, przeznaczoną do użytku ogólnego. Znajduje one zastosowanie w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych i innych. Konstrukcja wirówek została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

SZCZEGÓŁY (Karta katalogowa wirówek MPW 352/R/RH)

WIRÓWKA MPW 380

WIRÓWKA MPW 380

Wirówka MPW 380 jest uniwersalną, stołową wirówką laboratoryjną. Znajduje ona zastosowanie w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych oraz wszędzie tam gdzie liczy się profesjonalizm i wysoka wydajność. Konstrukcja wirówek została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

WIRÓWKA MPW 380R

WIRÓWKA MPW 380R

Wirówka MPW 380R jest uniwersalną, stołową wirówką laboratoryjną z chłodzeniem. Znajduje one zastosowanie w laboratoriach medycznych, biochemicznych, weterynaryjnych, przemysłowych oraz wszędzie tam gdzie liczy się profesjonalizm i wysoka wydajność. Konstrukcja wirówek została oparta na doświadczeniu firmy MPW MED. INSTRUMENTS oraz wieloletniej współpracy z laboratoriami i placówkami medycznymi.

 

SZCZEGÓŁY (Karta katalogowa wirówek MPW 380/R)